Select Page

BESS Lahendused

BESS (Aku Energia Salvestamise Süsteemid) nõustamine ja projektijuhtimine.

Mis on BESS?

BESS töötab nagu suuremahuline laetav aku, salvestades elektrit, kui seda on palju, sageli taastuvatest allikatest, nagu päike ja tuul. Lisaks teie ettevõttele suure nõudluse korral energiaga varustamisele toimib BESS ka töökatkestuste või häirete korral usaldusväärse varukoopiana. See süsteem pakub rahalist kasu, optimeerides energiakulusid ja soodustab keskkonnasäästlikumat võrku, vähendades sõltuvust taastumatutest allikatest.

Lülitage sisse, vähendades samal ajal kulusid

BESS suudab salvestada energiat, kui elektrihinnad on madalad, näiteks öösel või kui toodetakse palju taastuvenergiat. Seejärel saab tipptundidel, kui hinnad tõusevad, kasutada BESS-i laadimise toetamiseks, selle asemel, et toidet hankida kulukamatest allikatest – see võib potentsiaalselt vähendada teie energiaarveid.

Vähendage katkestusi

BESS-iga saate püsiva ja usaldusväärse varutoiteallika. Nii et isegi kui päike ei paista, tuul ei puhu või ootamatu elektrikatkestus, võib BESS aidata tagada, et teie toimingud püsivad ühtlaselt.

Teeni liigse energia eest

Lisaks energia salvestamisele annab BESS võimaluse osaleda ka energiaturul. Tipptundidel saab üleliigse energia kasutamata jäämise asemel võrku tagasi müüa. See muudab üleliigse energia lisatuluks, toetades samal ajal rohelisemat võrku.